Kosmetyki

W naszej ofercie posiadamy kosmetyki do pielęgnacji ciała i twarzy renomowanych marek.

Thalgo

Poczuj na sobie dotyk piękna. Poddaj się chwili luksusu i wyrusz z Thalgo w podróż w głąb morskiego ogrodu pielęgnacji i relaksu...

Thalgo harmonijnie łączy innowacyjne składniki, by zapewnić optymalną pielegnację dla skóry w każdym wieku. Każdy kosmetyk i zabieg Thalgo to odżywcza kąpiel w morskim ogrodzie piękna. Thalgo to gwarancja prestiżu i profesjonalizmu. Już od ponad 50 lat francuska marka przoduje na świecie w dziedzinie morskiej kosmetyki. Od samego początku stawiała na innowacyjne receptury oparte na naturalnych morskich składnikach i rzetelnych badaniach laboratoryjnych spełniających surowe normy ekologicznej czystości. Wykorzystuje wyjątkowo dobroczynne właściwości flory, fauny oraz bogactwa mórz i oceanów, w tym głównie alg, tworząc dla Państwa najwyższej klasy preparaty.

Twoje THALGO w zasięgu ręki! Ulubione i sprawdzone kosmetyki profesjonalnej marki Thalgo, możesz znaleźć w naszym gabinecie, gdzie na darmowej konsultacji kosmetycznej pomożemy dobrać idealne dla skóry preparaty.

Jeśli nie masz czasu na konsultację w naszym gabinecie, zadzwoń do nas i zamów.

Zobacz katalog produktów do pielęgnacji domowej THALGO


Natinuel

Kosmetyki Natinuel stworzone przez zespół naukowy z myślą o pielęgnacji i zdrowiu skóry, opierają się na najnowszych badaniach i innowacjach w dziedzinie dermatologii. Najważniejszą cechą produktów Natinuel jest to, że stanowią one idealne połączenie między medycyną a kosmetyką estetyczną, co stało się możliwe poprzez wprowadzenie do branży kosmetyki estetycznej bioceutyków molekularnych. Marka Natinuel została oficjalnie uznana przez A.M.I.A. (Włoskie Stowarzyszenie Lekarzy Anti-Aging). Produkty charakteryzują się bardzo wysoką aktywnością dermatologiczną, wykorzystywane do ich produkcji są wyłącznie substancje o udowodnionej naukowo skuteczności i posiadające faktycznie aktywny biochemiczny mechanizm działania na różne komórki skóry oraz dające możliwość selektywnego oddziaływania zarówno na procesy metaboliczne naskórka jak i skóry właściwej.
Purlés

Tajemniczy ogród bez tajemnic.

Purlés odzwierciedla szerokie spektrum otaczającego nas naturalnego bogactwa. Ukazuje jego rożnorodność poprzez kalejdoskop składników - darów natury, skarbów przyrody o fundamentalnym znaczeniu dla pielęgnacji. kosmetyki do użytku domowego są przeznaczone dla wszystkich osób, które dążą do osiągnięcia kompletnych rozwiązań pielęgnacyjnych. Kosmetyki Purlés powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji. Ich obecność na rynku kosmetycznym poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. System wnikliwych ekspertyz oraz innowacyjne technologie to symbole laboratoryjnej gwarancji Purlés, które decydują o wysokiej jakości, wydajności i najwyższej skuteczności powstałych produktów. Odkryj tajemnice bogactw Purlés. Zapytaj naszą kosmetyczkę o właściwy dla Ciebie sposób pielęgnacji, dopasowany do potrzeb Twojej skóry.

Jeśli nie masz czasu na konsultację w naszym gabinecie, zadzwoń do nas i zamów.

Zobacz katalog produktów do pielęgnacji domowej Purlés.


Gehwol

Wszystko co najlepsze dla Twoich stóp.

Produkty GEHWOL są kojarzone z najwyższą jakością i skutecznością w pielęgnacji wszelkich dolegliwości stóp i nóg. Tajemnicą sukcesu kosmetyków GEHWOL jest wykorzystanie naturalnych składników oraz najnowszej technologii. Polecamy preparaty GEHWOL w przypadku skomplikowanych i krępujących problemów stóp. Są niesamowicie skuteczne i zostały opracowane w w wyniku ścisłej współpracy ze specjalistami pielęgnacji stóp. Jakość marki GEHWOL od 140 lat broni się sama.

W naszym salonie zakupią Państwo preparaty, jak i tarki do stóp oraz ortezy Gehwol.
W trosce o Twoje zdrowie korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych marek