ICOONE Laser

Czym jest Icoone Laser?
ICOONE® Laser to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także nowa metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry. To opatentowana technologia, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, co warunkuje bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. Z każdym pełnym ruchem głowicy skóra otrzymuje 1180 bodźców na dm2, co powoduje Multi Mikrostymulację Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Dodatkowo głowica ROBOSOLO wyposażona jest w laser diodowy oraz światło LED, co w połączeniu wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach, powodując większą przepuszczalność komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez komórki tłuszczowe, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu rozkładu tłuszczu. Światło LED oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Dodatkowo podczas masażu pozbywamy się nadmiaru wody z organizmu.

Dla kogo?
Zabieg ICOONE® Laser skierowany jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry.

Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł. Wskazania do zabiegów Icoone Medical to m.in. obrzęki limfatyczne, blizny, rozstępy, przykurcze, zespół cieśni nadgarstka, spowolniona perystaltyka jelit, lumbago czy rwa kulszowa.

Jak wygląda zabieg?
Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny. Składa się on z dwóch etapów:
Baza - zabieg podstawowy drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry - 20 min. oraz
Fokus, czyli zabieg docelowy skupiający się na indywidualnych problemach - 10 min., na przykład: modelowanie pośladków, ujędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu, wyszczuplanie ud czy redukcja cellulitu na udach.

Efekty
Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE® jest pobudzenie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej oraz stymulacja unaczynienia a także rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i co najważniejsze wymodelowanie sylwetki.

Otwórz cennik usług:

    

W trosce o Twoje zdrowie korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych marek